KONST / Litografier / Färglitografier 4504623
nr 450 4623
Färglitografier
6 st. Björn Jonson, numrerade, c:a 29x40
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 februari 2007
kl 16:50:49
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr
850 kr
900 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr